Volno,volno,volníčko

18. února 2013 v 9:30 | Isako |  My Story
Už dlouho jsem nic nenapsal .. tak alespoň povyprávím co sestalo poslední 3 dny. Byl to celkem divokej víkend, i když nestalo se vše co jsem čekal. :D
Ale pojďme si to tak nějak v rychlovce shrnout:

co se dělo----------------------výsledek
Chlastání u Lů v baru -------totálně na sračky
Nakupování oblečení -------máme nový hadříky
Návštěva 80' music club ---Lů bylo blbě
Lyžování na Šumavě --------bolavé nohy

PÁTEK
V pátek byla Lů na noční a já jsem tam s ní byl až do konce a tím pádem jsem tu noc nespal a jel jsem nonstop.
Jelikož nás přišli navštívit kamarádi tak sme se v baru nenudili .. a protože jsem tam měl vlastní chlast, tak jsem si nemusel nic kupovat a opil jsem se z vlastního. Po flašce rychlých špuntů už jsem se cítil .. mírně mimo .. ale nic hroznýho.
když jsem dopil rychlý špunty začal jsem už pít količku a rumíček ... to už na mě bylo celkem dost znát a nejspíš to bude tim, že už jsem měl celkem dost. :D Pak přišla spolupracovnice lů, která měla v té době volno tak chlastala taky. Tuhle část si moc nepamatuju, protože tady začíná moje vokno, ale podle Lů jsme si celkem dost rozuměli, až se prý skoro bála aby sme spolu nezačali něco mít ... :D Pak jsem prej usnul na půl hoďky.
Když jsem se probral, už jsem byl úplně v pohodě... 6 hodin uteklo až nějak podezřele moc rychle, ale bylo zvláštní jak moc hyperaktivní jsem byl. Proto jsem začal uklízet bar.... vše umývat, obsluhovat a rovnat, aby Lů mohla počítat.
Tak jsme se tak nějak dopracovali do konce směny a šli jsme spát. Jen tak mimochodem ... za večer byly vykouřeny 3 krabičky cigaret.
SOBOTA
Když jsme se v sobotu vzbudili asi kolem 16:00 rozhodli jsme se, že pojedem do obchodů nakoupit nějaké to nové oblečení, protože už to bylo nějak potřeba. Koupili jsme mi černé uplé kalhoty a novou košili, která je vidět níže.
Večer jsme si dali malinko do nosu vodkou 42 smíchanou s energiťákem Monster Ripper.... V 80' music club (od teď budu psát jen 80) jsme si koupili kola rum, aby jsme si náš mix měli kam nalévat. o 2 hodiny později jsme měli dopito a jelikož jsme si furt o něčem povídali, vůbec jsme se nenudili. V tom nás napadlo, že v neděli jede otec Lů s jejím bratrem na hory, a protože furt mluvila o tom jak chce taky lyžovat tenhle rok, tak se to domluvilo, ale zbývalo nám asi 6 hodin do odjezdu :D bylo to asi kolem 01:30 v noci :D .... jak byla nadšená slíbila mi Lů nesmírnou kuřbu tak jsem se dost těšil domů, ale chtěl jsem ještě jít do nově otevřeného Harley's baru ... bylo to tam pěkný ale radši jsme šly, aby Lů její nadrženost a opilost nepřešla..... Ale měl jsem pech. Přišli jsme domů a jí zase hned bylo špatně... tak jsem jí a sobě udělal jídlo. Pak jsme si teda lehli a Lů hned usla .... co celovečerním natěšení zase nic nebylo ... asi přestanem pít a nebo se nesmím tolik spoléhat na sliby.
NEDĚLE
V 06:45 zazvonil budík ... no hrůza.. zasraný lyže, ale tak zase když už něco slíbim tak to udělám no a tak jsem se v 07:00 odhodlal, vstal a udělal snídani a čaj. Cesta tam docela šla, i to tam bylo pěkný ... ale tak jako první jsem si busel dát jídlo v místnim bufetu (párek v rohlíku viz, foto níže) celej kopec jsme sjeli maximálně 5x a jinak jsme seděli a modlili až pojedem domů, protože nás bobely nohy. vzhledem, že za hodinu jízdy jsme zaplatili zhruba 1500 (jízdné na vleku a půjčení lyží)... A to se vyplatí!!! :D ... cesta zpět už byla dobrá. :) ale už nikdy nepojedu na lyže, nebo podobnou ptákovinu.
Doma jsme si trochu odpočinuli a protože Lů usla a mě se nějak nechtělo, tak jsem začal uklízet byt a shromažďovat špinavé oblečení, které jsme později vezli na vyprání k rodičům Lů. Odjížděli jsme asi ve třičtvrtě na 6.
Od Lů babičky jsme dostali svíčkovou, která byla jen tak mimochodem luxusní. Hrozně jsem se přežral, tak jsme si šli na chvilku lehnout... spal jsem do 21:00 a skoro hned jsme zase jeli domů.
Doma jsme složili prádlo .. já se umyl ... a lehl si. Koukli jsme na rychlý prachy a v domění, že něco bude, když to se mnou v tu sobotu v noci tak vymňoukla. Ale únava je šmejd a Lů zase usla no.. je to smůtný, asi budu muset sehnat nějaký prášky který ji nakopnou, aby alespoň neusínala. Třeba až zase někdy bude mít volno to zkusíme ... ale do hospody už nejdu .. to už jaksi ztrácí smysl .. to radši budu spát. :D Ale jinak fajně nabitej víkend. :) až na to že zase taď musim být v práci a to totálně nevyspalej...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nellie Happiness Nellie Happiness | Web | 18. února 2013 v 21:40 | Reagovat

Jak tak čtu, na Lů se začínají podepisovat její noční v práci, když pořád usíná.. nedivím se, já bych to takto vůbec nezvládala..
A vy blázni ještě jedete na lyže místo toho, abyste odpočívali!

2 M. M. | Web | 22. února 2013 v 20:12 | Reagovat

krásný fotky ! :)

3 Wicky Wicky | Web | 22. února 2013 v 23:46 | Reagovat

moc vám to spolu sluší:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama